Bestuur

KvK nummer van TTV Midstars: 40023936 Het bestuur van de TTV Midstars heeft de volgende samenstelling: Voorzitter: Vacant voorzitter@midstars.nl Secretaris & Ledenadministratie: Chris van Dijken secretaris@midstars.nl 06 - 15967712 Penningmeester: Tonny Funcke penningmeester@midstars.nl 06 - 57766095 Algemeen bestuurslid, beheer kantine: Gert Stulp gert@midstars.nl 06 - 13171119 Algemeen bestuurslid: Herbert Luit luit71@home.nl 06 - 11600057
Overige functies: Wedstrijdsecretaris: Jonathan Myers wedstrijdsecretaris@midstars.nl 06 - 24640537 Webmaster: Peter Streurman webmaster@midstars.nl 06 - 53775212