Bestuur

KvK nummer van TTV Midstars: 40023936

Het bestuur van de TTV Midstars heeft de volgende samenstelling:

Voorzitter:

Vacant

voorzitter@midstars.nl 

Secretaris & Ledenadministratie: 

Rob Andringa secretaris@midstars.nl 

Technische zaken: 

Jan Tammenga technischezaken@midstars.nl 

Penningmeester: 

Tonny Funcke penningmeester@midstars.nl 06 – 57766095 

Algemeen bestuurslid, beheer kantine: 

Gert Stulp gert@midstars.nl 06 – 13171119


Overige functies: 

Wedstrijdsecretaris: 

Jonathan Myers wedstrijdsecretaris@midstars.nl 06 – 24640537 

Webmaster: 

Peter Streurman webmaster@midstars.nl 06 – 53775212